Emma Watson rajongói oldala
Emma Watson rajongói oldala
Welcome in my site!!!!
     
Imádom a divatot. Szerintem nagyon fontos, mert így fejezheted ki magadat a világ felé."
Don't copy my site!
Ne másolj!
     
My button
new button
     
Emma Watson
     
Képek
     
Menü
     
The site
     
A hét Emmás...
     
Kedvenc animációm
     
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
     
A hónap Emmás képe
Oredr the Phoenix London Press Conference
     
Számláló
Indulás: 2005-06-26
     
Kérlek írj a vendégkönyvbe!

 

     
Jó tanácsok
     
Regisztrálj!!

Regisztrálj te is! már 75 regisztrált partnerünk van! Te is csatlakozz!

     
Szavazás
Melyik a kedvenc könyved?

Bölcsek köve
Titkok kamrája
Azkabani fogoly
Tűz serlege
Főnix rendje
Félvér herceg
Szavazás állása
Lezárt szavazások
     
Lassú átmenet




     
Vendégkönyv
[43-24] [23-4] [3-1] [Archívum]

2008.05.04. 14:51 Idézet

Emma 4ever/////

Nézzétek meg a hpotterandginnyw.gportal.hu-t

A barátnőmé:Nikáé Nagyon jóóóóóóóó


2008.05.02. 21:07 Idézet

Ingyen sms Ingyen SMS küldés! Ingyen sms


2008.05.02. 13:10 Idézet

hali!!!szuper az oldal!!!! tegyel fel meg vmi ujakat EMMAROL 

 

 

 


2008.05.02. 02:13 Idézet

Állás keresés, Diákmunkák >>> http://allastkinal.mlap.hu


2008.04.26. 18:03 Idézet

Emma Watson 4ever

Kaley Cuoco Fan Page

Sztárok vegyesen


2008.04.10. 20:28 Idézet

Szia!
Ha neked is eleged van abból, hogy Emma Watsont alaptalanul besározza egy hülye magyar pletykalap (Bravo, popcorn), akkor kattints a képre, és írd alá a "petíciót", és elküldöm a Bravonak! Csak a teljes nevedet kell leírni, semmi mást, ezzel nem veszítheszt semmit, viszont Emma nyer: nem fogják őt alaptalanul bemocskolni! Ha te is így érzel, akkor a képet is nyugodtan kirakhatod az oldaladra! 

UI.:ezt nem oldal hirdetésnek szántam!


2008.04.05. 16:41 Idézet


Szia! Egyszerűen csodálatos a lapod, és szeretnélek megkérni, hogy látogass el a lapomra, mert egy design csomag lehet a tiéd, ha te leszel a 6000. látogató! Érdemes megnézned hiszen egg csapásra nyertes lehetsz! Pussz!


2008.03.26. 14:45 Idézet

tetszik az oldal!de tényleg frissíthetnél már!kb.fél éve ugyan az!

ne vedd sértésnek!♥


2008.03.18. 19:06 Idézet

 Új oldal!


2008.03.17. 15:13 Idézet


2008.03.10. 18:59 Idézet


Szia!
Bevalljuk ezt most nem hirdetésnek szánjuk
, hanem csak szeretnénk értesíteni, hogy múltkor sanos nem volt meg a 3000. látogató, ezrért újra indult az, hogy aki be tudja bizonyítani, hogy ő volt a 4000. látogató, az egy design rendelést nyer ingyenesen!Ha kíváncsi vagy, hogy te nyerted-e meg azt a designt, akkor katt! Nyugodtan kitörölheted, de érdemes megnézned!
Puxx: Tica és Zsani


2008.03.10. 18:59 Idézet


Szia!
Bevalljuk ezt most nem hirdetésnek szánjuk
, hanem csak szeretnénk értesíteni, hogy múltkor sanos nem volt meg a 3000. látogató, ezrért újra indult az, hogy aki be tudja bizonyítani, hogy ő volt a 4000. látogató, az egy design rendelést nyer ingyenesen!Ha kíváncsi vagy, hogy te nyerted-e meg azt a designt, akkor katt! Nyugodtan kitörölheted, de érdemes megnézned!
Puxx: Tica és Zsani


2008.02.22. 19:23 Idézet


Szia!
Bevalljuk ezt most nem hirdetésnek szánjuk
, hanem csak szeretnénk értesíteni, hogy aki a 2500. a lapunkon, az egy design rendelést nyer nálunk, persze ingyenesen! Ha kíváncsi vagy, hogy te nyerted-e meg azt a designt, akkor katt! Nyugodtan kitörölheted, de érdemes megnézned!
Puxx: Tica és Zsani


2008.01.17. 14:58 Idézet

Szia!!!

Kérlek látogass el az oldalamra...Hogy miért ??? (hosszú ,de azért leírom)

Az egyik barátnőm bezárja az oldalát ,mert kevés a látogatottság és nem is szeretik az oldalát, de most volt egy 18 kredites átalakítása és szerintem tök jó az oldala...bár letörölte a chatet és a főoldit nem fontos csak annyit kéne ,hogy kattints rá ...Ja igen én a barátnője vagyok(nem szerelmi barátnő :S kat a képre...(mért nem a saját oldalamat hírdetem... nem tudom) na csak egy katt az enyém Marcsi-oldala Gp.


2008.01.07. 19:26 Idézet

Hát ezaztán az oldal mikor lett ez utoljátra frissel feltehetnél egy rendes dizit és egy rendes stílust is csinálhatnál már..
Nem hiszem ennek az oldalnak 75 regizette van hiszen nincs is rajta semmi tartralom!!
Nem szégyelled magad???

Tudod mit jelent a napokban a navigations??Na csinizz olyat és hírdesd az oldit..(ha tettél már rá valamit...)

Ha valamit akkor ezt utálom mikor valaki azt várja hogy ilyen munkára amivel semmit nem csinizett jó visszajelzést kapjon!

Szerkessz!
Addig is nézz be egy jobb Hp-s oldira:
alexa-oldala.gportal.hu ez az enyém..Frisselem is..
És akkor még van egyí csommo hpotterúr.gp.hu és sorolhatnámm....

Byby:Alexa


2007.12.31. 16:08 Idézet

Kedves szerki!! Szégyellem magam a kérés miatt de...
Kérlek szavazz a totally-online.gp.hu-ra a  
//gportal.hu/portal/makehappylife/      -on és az  mmp-fan.try.hu-n!!



Ha kész vagy írj az oldalam vendégkönyvébe, tedd be a buttonod és hírdetlek a verseny végéig a főoldalon!!!! 
Nagyon köszi!!! 
Milla a
//gportal.hu/portal/totally-online/ szerkije!

ui.:Boldog új évet Neked és családodnak is!! 

Légyszí Ne vedd hírdetésnek!! Ez csak egy kérés!! Ha zavar nyugodtan töröld!


2007.12.07. 21:43 Idézet

Sya<3

Nagyon jó a oldid! Én is imádom Lolát =) Benne lennél egy buttoncserében mind3 oldimmal? A vendégkönyveimbe válaszolj!

 

Puszi: Moncsy


2007.11.28. 16:21 Idézet

Szija!

Nagyon tetszik az oldalad, benne lennél egy buttoncserében?

Ha igen kérlek írd meg a VK-mba!

Előre is köszi :))

Üdv: May


2007.11.25. 17:29 Idézet

Ezen az oldalon lehet EMMÁRA SZAVAZNI!: http://www.people.com/people/celebrities/0,,,00.html 

Ti is szurkoljatok hogy nyerjen!

HAJRÁ EMMA!!

Lécci SZAVAZZATOK Ő RÁ!

A mi kedvenc színésznőnkre!!!

Előre is köszi! Lilyen

UI: Klassz az oldalad! Nagyon!!


2007.11.22. 22:17 Idézet

Szijja! :)
Látom, hogy az oldalad tartalmas, és szereted szerkeszteni!
Igazából csak az oldalad rendezetségével van kivetni való, ami sokaknak fontosabb, mint maga a tartalom! Ha
szeretnéd, hogy megcsináljm neked kicsit HTML-esebbre, csináljak egy dizit, és segítsek kicsit elrendezni, akkor írj egy
mailt, és megcsinálom Neked 13 kredittért ezt az egészet:P
Természetesen el is magyarázom, ha nem akarod kiadni a
jelszódat! :) A
www.tinicsajokoldala.gportal.hu szerkesztője
vagyok! :) És utána ha szeretnéd írok egy mailt a gportal
szerkesztőjének is, hogy tegyenek ki a főloldalra! Szóval ha
érdekel írj, és megbeszéljük:):)
Puszi=)
[email protected]
Ui.: Ezt csakis azoknak a szerkesztőknek írom, akikban látok vmi tehetséget, és azt gondolom, hogy egy jó oldalt tudnánk összehozni, amit később akár a legsik
eresebb oldalak közé juttathat:)


[43-24] [23-4] [3-1] [Archívum]

     

 

Thanks
     
Harry Potter
     
Harry Potter és a tűz serlege
     
*Versenyek*
     
Naptár
2026. Június
HKSCPSV
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
<<   >>
     
Hangulat
holiday
     
Óra
     
Animált kép
     
Hírek röviden

Harry Potter visszatér! 

A napokban fejeződött be az ötödik rész forgatása. Hozzánk 2007. július 19.-én érkezik meg!

 


- Kvidics jelenet nem lesz a filmben!

-A felvételek nyoc óriás szinpadon zajlanak Oxfordshirben! A díszletek építéséhez körübelül 1500 embert foglalkoztattak!

-Sirius Black családfáját ábrázoló faliképet maga J.K. Rowling tervezte!

- Ebben az epizódban láthatjuk először csókolózni Cho Changgel!

" Rengeteget gyakoroltuk és többször vettük fel ezt a jelenetet, mert a rendező, David Yates azt akarta, hogy tökéletesen hiteles legyen. Daniel nagyon gyengéden csókol! Először borzasztóan zavarban voltunk, de néhány ügyetlen próbálkozás után egászen belejöttünk! Dan folyamatosan beszélt hozzám, és nyugtatott, hogy felesleges idegeskednem"- árulta el katie Leung


Daniel egyike Anglia leggazdagabb tinédzsereinek! 

Az első HP-filmért még csk 150 ezer fontot kapott, a negyedikért már 5,8 milliót, és az ötödikben való szereplésével több mint 8 millió fontottal gyarapodik majd a vagyona

 


A 7. Harry Potter könyv 2007. Július 7.-ére várható, angolul

 

 

 

 

     
Linkek
     
Layouts, Codes, Graphics, Glitter Images, Icons, Online Icons, Ext Network Banners, Backgrounds, Generators, Cartoon Dolls, & More For Your MySpace Profiles!
     
Szavazás
Melyik a kedvenc filmed??

HP és a bölcsek köve
HP és a titkok kamrája
HP és az azkabani fogoly
HP és a Tűz serlege
Szavazás állása
Lezárt szavazások
     

farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA