|
[43-24] [23-4] [3-1] [Archívum]
Emma 4ever/////
Nézzétek meg a hpotterandginnyw.gportal.hu-t
A barátnőmé:Nikáé Nagyon jóóóóóóóó |
hali!!!szuper az oldal!!!! tegyel fel meg vmi ujakat EMMAROL
|
Emma Watson 4ever

Kaley Cuoco Fan Page

Sztárok vegyesen

|
Szia!
Ha neked is eleged van abból, hogy Emma Watsont alaptalanul besározza egy hülye magyar pletykalap (Bravo, popcorn), akkor kattints a képre, és írd alá a "petíciót", és elküldöm a Bravonak! Csak a teljes nevedet kell leírni, semmi mást, ezzel nem veszítheszt semmit, viszont Emma nyer: nem fogják őt alaptalanul bemocskolni! Ha te is így érzel, akkor a képet is nyugodtan kirakhatod az oldaladra!

UI.:ezt nem oldal hirdetésnek szántam! |

Szia! Egyszerűen csodálatos a lapod, és szeretnélek megkérni, hogy látogass el a lapomra, mert egy design csomag lehet a tiéd, ha te leszel a 6000. látogató! Érdemes megnézned hiszen egg csapásra nyertes lehetsz! Pussz!
|
tetszik az oldal!de tényleg frissíthetnél már!kb.fél éve ugyan az!
ne vedd sértésnek!♥ |
Új oldal!
|

Szia!
Bevalljuk ezt most nem hirdetésnek szánjuk, hanem csak szeretnénk értesíteni, hogy múltkor sanos nem volt meg a 3000. látogató, ezrért újra indult az, hogy aki be tudja bizonyítani, hogy ő volt a 4000. látogató, az egy design rendelést nyer ingyenesen!Ha kíváncsi vagy, hogy te nyerted-e meg azt a designt, akkor katt! Nyugodtan kitörölheted, de érdemes megnézned!
Puxx: Tica és Zsani |

Szia!
Bevalljuk ezt most nem hirdetésnek szánjuk, hanem csak szeretnénk értesíteni, hogy múltkor sanos nem volt meg a 3000. látogató, ezrért újra indult az, hogy aki be tudja bizonyítani, hogy ő volt a 4000. látogató, az egy design rendelést nyer ingyenesen!Ha kíváncsi vagy, hogy te nyerted-e meg azt a designt, akkor katt! Nyugodtan kitörölheted, de érdemes megnézned!
Puxx: Tica és Zsani |

Szia!
Bevalljuk ezt most nem hirdetésnek szánjuk, hanem csak szeretnénk értesíteni, hogy aki a 2500. a lapunkon, az egy design rendelést nyer nálunk, persze ingyenesen! Ha kíváncsi vagy, hogy te nyerted-e meg azt a designt, akkor katt! Nyugodtan kitörölheted, de érdemes megnézned!
Puxx: Tica és Zsani |
Szia!!!
Kérlek látogass el az oldalamra...Hogy miért ??? (hosszú ,de azért leírom)
Az egyik barátnőm bezárja az oldalát ,mert kevés a látogatottság és nem is szeretik az oldalát, de most volt egy 18 kredites átalakítása és szerintem tök jó az oldala...bár letörölte a chatet és a főoldit nem fontos csak annyit kéne ,hogy kattints rá ...Ja igen én a barátnője vagyok(nem szerelmi barátnő :S kat a képre...(mért nem a saját oldalamat hírdetem... nem tudom) na csak egy katt az enyém Marcsi-oldala Gp.

|
Hát ezaztán az oldal mikor lett ez utoljátra frissel feltehetnél egy rendes dizit és egy rendes stílust is csinálhatnál már..
Nem hiszem ennek az oldalnak 75 regizette van hiszen nincs is rajta semmi tartralom!!
Nem szégyelled magad???
Tudod mit jelent a napokban a navigations??Na csinizz olyat és hírdesd az oldit..(ha tettél már rá valamit...)
Ha valamit akkor ezt utálom mikor valaki azt várja hogy ilyen munkára amivel semmit nem csinizett jó visszajelzést kapjon!
Szerkessz!
Addig is nézz be egy jobb Hp-s oldira:
alexa-oldala.gportal.hu ez az enyém..Frisselem is..
És akkor még van egyí csommo hpotterúr.gp.hu és sorolhatnámm....
Byby:Alexa |
Kedves szerki!! Szégyellem magam a kérés miatt de...
Kérlek szavazz a totally-online.gp.hu-ra a //gportal.hu/portal/makehappylife/ -on és az mmp-fan.try.hu-n!!

Ha kész vagy írj az oldalam vendégkönyvébe, tedd be a buttonod és hírdetlek a verseny végéig a főoldalon!!!!
Nagyon köszi!!!
Milla a //gportal.hu/portal/totally-online/ szerkije!
ui.:Boldog új évet Neked és családodnak is!!
Légyszí Ne vedd hírdetésnek!! Ez csak egy kérés!! Ha zavar nyugodtan töröld! |
Sya<3
Nagyon jó a oldid! Én is imádom Lolát =) Benne lennél egy buttoncserében mind3 oldimmal? A vendégkönyveimbe válaszolj!


Puszi: Moncsy |
Szija!
Nagyon tetszik az oldalad, benne lennél egy buttoncserében?
Ha igen kérlek írd meg a VK-mba!
Előre is köszi :))

Üdv: May |
Szijja! :) Látom, hogy az oldalad tartalmas, és szereted szerkeszteni! Igazából csak az oldalad rendezetségével van kivetni való, ami sokaknak fontosabb, mint maga a tartalom! Ha szeretnéd, hogy megcsináljm neked kicsit HTML-esebbre, csináljak egy dizit, és segítsek kicsit elrendezni, akkor írj egy mailt, és megcsinálom Neked 13 kredittért ezt az egészet:P Természetesen el is magyarázom, ha nem akarod kiadni a jelszódat! :) A www.tinicsajokoldala.gportal.hu szerkesztője vagyok! :) És utána ha szeretnéd írok egy mailt a gportal szerkesztőjének is, hogy tegyenek ki a főloldalra! Szóval ha érdekel írj, és megbeszéljük:):) Puszi=) [email protected] Ui.: Ezt csakis azoknak a szerkesztőknek írom, akikban látok vmi tehetséget, és azt gondolom, hogy egy jó oldalt tudnánk összehozni, amit később akár a legsik eresebb oldalak közé juttathat:) |
[43-24] [23-4] [3-1] [Archívum]
| |