Emma Watson rajongói oldala
Emma Watson rajongói oldala
Welcome in my site!!!!
     
Imádom a divatot. Szerintem nagyon fontos, mert így fejezheted ki magadat a világ felé."
Don't copy my site!
Ne másolj!
     
My button
new button
     
Emma Watson
     
Képek
     
Menü
     
The site
     
A hét Emmás...
     
Kedvenc animációm
     
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
     
A hónap Emmás képe
Oredr the Phoenix London Press Conference
     
Számláló
Indulás: 2005-06-26
     
Kérlek írj a vendégkönyvbe!

 

     
Jó tanácsok
     
Regisztrálj!!

Regisztrálj te is! már 75 regisztrált partnerünk van! Te is csatlakozz!

     
Szavazás
Melyik a kedvenc könyved?

Bölcsek köve
Titkok kamrája
Azkabani fogoly
Tűz serlege
Főnix rendje
Félvér herceg
Szavazás állása
Lezárt szavazások
     
Lassú átmenet




     
Vendégkönyv
[Friss hozzászólások] [251-232] [231-212] [211-192] [191-172] [171-152] [151-132] [131-112] [111-92] [91-72] [71-52] [51-32] [31-12] [11-1]

2005.07.25. 20:46 Idézet
KÖSZÖNET BENJINEK! Nagyon köszönöm, hogy ennyi mindent tettél az oldalamra. Nagyon tetszenek a pllangók de sajna én nem látom az egérkövetőt. Nagyon tetszik a névnaptár és a névbeíros valami is aminek nem tudom a nevét

2005.07.25. 20:44 Idézet
Szia Szint! Tudod én ithon nem látom az egérkövetőt és nem tudom milyen. az egyik Haverom tette fel. De van lehetőségem megnézni, hogy néz ki és majd eldöntöm mit teszek. Gaby

2005.07.25. 13:20 Idézet

gaby!

Nem kellene ez a pillangós izé, meg ez az egérkövető!

Ez így nagyon giccses, és zavaró!!

Szinti


2005.07.23. 11:56 Idézet

Sziasztok!

Nagyon jó ez az odal!Gratula!

Nézzétek meg az oldalamat!

Nevezzetek a blendversenyre!

>>>katt ide vagy a buttonra<<<

Benne vagy a button vagy linkcserében???

Akkor írj az oldalam vend.könyvébe!

Előre köszi!

Zsizsi


2005.07.23. 11:55 Idézet

Sziasztok!

Nagyon jó ez az odal!Gratula!

Nézzétek meg az oldalamat!

Nevezzetek a blendversenyre!

>>>katt ide vagy a buttonra<<<

Benne vagy a button vagy linkcserében???

Akkor írj az oldalam vend.könyvébe!

Előre köszi!

Zsizsi


2005.07.22. 17:54 Idézet

Gyere majd a Gabyba!

 


2005.07.22. 17:43 Idézet

Képzeld már 16-an voltak az oldalamon! Orsi

 


2005.07.22. 17:29 Idézet

Ja és nézd meg az üdvözöllek menüpontot remélem tetszeni fog.Zsófi

                  


2005.07.22. 17:26 Idézet

Kedves Gabi király az oldalad. Légyszi látogasd meg az enyémet és írd be a linjeid közé.

cím:www.gportal.hu/harrypotternet


2005.07.20. 13:37 Idézet

Réka egy szemét disznó csak azért ír ilyeneket mert irigyli az oldalad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Orsi

 


2005.07.20. 13:33 Idézet

Szia Gabi.Klaró az oldalad. Orsi ,Zsófi


2005.07.18. 16:08 Idézet

Köszi, hogy beraktad az oldalamat, csak az a baj, hogy nem www.emmawatson3.gportal.hu, hanem kötőjellel úgy, hogy www.emma-watson3.gportal.hu

Mégegyszer köszi:   Chloy


2005.07.18. 13:44 Idézet
Jó az új dasing,és az új fejléc mind nagyon jó.Klau

2005.07.18. 12:47 Idézet

Tetszik az oldalad, nézd meg az enyémet, és létszi tedd be a linkek közé: 

Köszi:   Chloy


2005.07.16. 19:58 Idézet
semmi,gond,köszi:klau

2005.07.16. 19:22 Idézet
Én is betettelek a linkjeim közé, de a buttonodat nem tudom berakni

2005.07.15. 20:57 Idézet
szia!!!benne vagy akkor a linkcserében?már belinkeltelek!Írj!ja és szerintem az előző dasing jobb volt. klau

2005.07.15. 16:31 Idézet
Sziasztok! Az e heti frissítés elkalmával a Londoni premieren láthatjátok Emmát. By Gaby

2005.07.15. 11:07 Idézet
szia Gaby! Tetszik az oldalad!benne vagy egy linkcserében? Ha igen,akkor írj nekem vagy e-mailt vagy az én vendégkönyvembe!Utána rögtön be is linkelhetlek.Figyelem,az oldalam még nagyon friss, de folyamatosan bővítem!A cím: emmawatsonfan.play.hu(www nélkül) Üdv:klau

2005.07.09. 10:24 Idézet

Óóóóóóóóóóó,de kis nagymenő!!!!!!!!! A nevét y-al írja!! Ettől komolyan menőbb leszel! Istenem,annyuóira szánalmas vagy!!

Ja és a Hermionét e-vel kell írni!! Nem a-val!!!

Nem HErmione,hanem Hermione

Nem harmionerocks,hanem  hErmionerocks!!

És egyetértek az előttem szólóval,hülye kis tolvaj vagy! És tényleg nem a tied a button amit odabigyesztettél az egyik modulba. Te csak odabas.ztál egy 2-est!!!!!!!!!!

Undorító szutykos kis tolvaj!!


Legalább írnád a neved ide  gyenge őrült féreg. Gaby


[Friss hozzászólások] [251-232] [231-212] [211-192] [191-172] [171-152] [151-132] [131-112] [111-92] [91-72] [71-52] [51-32] [31-12] [11-1]

     

 

Thanks
     
Harry Potter
     
Harry Potter és a tűz serlege
     
*Versenyek*
     
Naptár
2026. Június
HKSCPSV
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
<<   >>
     
Hangulat
holiday
     
Óra
     
Animált kép
     
Hírek röviden

Harry Potter visszatér! 

A napokban fejeződött be az ötödik rész forgatása. Hozzánk 2007. július 19.-én érkezik meg!

 


- Kvidics jelenet nem lesz a filmben!

-A felvételek nyoc óriás szinpadon zajlanak Oxfordshirben! A díszletek építéséhez körübelül 1500 embert foglalkoztattak!

-Sirius Black családfáját ábrázoló faliképet maga J.K. Rowling tervezte!

- Ebben az epizódban láthatjuk először csókolózni Cho Changgel!

" Rengeteget gyakoroltuk és többször vettük fel ezt a jelenetet, mert a rendező, David Yates azt akarta, hogy tökéletesen hiteles legyen. Daniel nagyon gyengéden csókol! Először borzasztóan zavarban voltunk, de néhány ügyetlen próbálkozás után egászen belejöttünk! Dan folyamatosan beszélt hozzám, és nyugtatott, hogy felesleges idegeskednem"- árulta el katie Leung


Daniel egyike Anglia leggazdagabb tinédzsereinek! 

Az első HP-filmért még csk 150 ezer fontot kapott, a negyedikért már 5,8 milliót, és az ötödikben való szereplésével több mint 8 millió fontottal gyarapodik majd a vagyona

 


A 7. Harry Potter könyv 2007. Július 7.-ére várható, angolul

 

 

 

 

     
Linkek
     
Layouts, Codes, Graphics, Glitter Images, Icons, Online Icons, Ext Network Banners, Backgrounds, Generators, Cartoon Dolls, & More For Your MySpace Profiles!
     
Szavazás
Melyik a kedvenc filmed??

HP és a bölcsek köve
HP és a titkok kamrája
HP és az azkabani fogoly
HP és a Tűz serlege
Szavazás állása
Lezárt szavazások
     

farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA