|
[Friss hozzászólások] [251-232] [231-212] [211-192] [191-172] [171-152] [151-132] [131-112] [111-92] [91-72] [71-52] [51-32] [31-12] [11-1]
| Sziasztok!
Vissza is jöttem és elolvastam mindent amiket írtatok. Honnan a farancból lehet jó képeket szerezni? És te örökös utálom kíváncsi lennék milyen a te webed.
_________________________________________________
Sokan felajánlotátok, hogy csináltok nekem buttont meg bannert. De nem tudok dönteni kitől kérjek nem akarok senkit sem megbántani és különben is kíváncsi lennék milyeneket csináltok, ÚGYHOGY arra a döntésre jutottam, hogy Légyszíves mind a ketten
(Dia, Klau) csináljatok egy buttont ha tényleg nem negy fáradság. A Bannert is megcsinálhatod (Klau)
|
SZAR AZ EGÉR KÖVETÖD ! JOBBAT IS TALÁLHATÁL VOLNA KIS ANYÁM !
AZTÁN KICSI AZ IRÓ RÉSZED !
JA MEG A KIS "ÉDI"PILLANGOID !
ÉS EZ A SOK IDIOTA KÉP EMMA WATSON -ROL KÉPEK MERT SOKKAL JOBBAKAT IS TALÁLHATÁL VOLNA EZEK OLYAN GYENGÉK ! EGY ÖRÖKÖS UTÁLÓD ! |
Amúgy szerintem Vali,a hermionerocks.gportal.hu-ról csinál nagyon jó bannereket. Szerintem őt kérd meg mindenképp!
Aki az előzőt is írta. |
| VEDD MÁR LE EZT AZ IDEGESÍTŐ EGÉRKÖVETŐT,AZ ISTEN SZERELMÉRE! |
Szia!
Klau vagyok az emmawatsonfan.play.hu-ról, és -lehet hogy russzul láttam- de úgy vettem észre, hogy nincsen bannered!
mivel az előttem szóló lány- az egyik barátnőm- felajánlotta, hogy csinál buttont, én szívesen csinálnék bannert az oldaladnak. Ha benne vagy, akkor küldj nekem egy mailt, amiben mindent elmagyarázok
klau |
Szia Gaby!
látom lecserélted a buttonodat, de ezen látszik, hogy egy egyszerű képből van kivágva.
ha szeretnéd, én csinálok neked egy rendeset, de a betű szerintem nem lesz olyan menő, mint annak, aki a Bafta-buttont készítette!
ha szeretnéd megcsinálom teljesen ingyen
Dia |
| Már bocs, de sztem éppen az, hogy nem tetszik a stílus neki! |
| Szia vki!
Köszi a dícséretet és örülök, hogy tetszikaz új stílusom. Örülnék neki, ha nem csak kritikát írnád ide, hanem a neved és a webed címét is.
Bár lehet, hogy az a neved, hogy vki! Ki tudja :-) |
Nagyon gagyi az új stílusod!! Nagyon csúnya a barna képek meg a fehér háttér együtt!! Pedig az oldal nem lenne rossz!! Mind a két oldal nagyon szét van húzva! Ezekről a csillógós micsodákról és az idegesítő egérkövetődről már ne is beszéljünk!! |
| Hello! Én nem szólók semmit az oldal fejlécéről, de arról igen, hogy a stílusa ugyanaz mint az emmawatsonfan-é! És tényéeg szét van húzva, meg alig van vmi az oldalon. Én jártam az emma-watson3-mon meg az emmawatsonfan-on is, és mindkettőt lefikázták, de sztem a tiéd még rosszabb! Bocsi, de ez van!
Gogh
ui.: Amugy sok sikert az oldalhoz, fejleszd! |
Fejezd már be!
Tudjuk hogy brilliance nem létezik.vagy ha igen, akkor sem neked csinálta sem a buttont, sem mást! |
| szia Karola sajnálom, hogy nem tetszik az oldalam, de igen is én is sokat bolgozom az oldalon. a don1t copy my site, a thanks a welcomwe a középszövegeket a fejlécet én csinálom. Most kivétel történt a fejlécet a brilance adta.
Gaby a lapszerkesztője |
Pocsék az oldalad. Mindent más oldalakról lopsz össze, aztán kiírod, hogy ne lopj!!Aljas kis tolvaj vagy.Tiszta Lockhart!
Semmi egyedi ezen az oldalon.
Karola |
Jogos!
a fejléc viszont nagyon szép, grat! |
És mi értelme van egy emmawatsonnet2 nevű honlapnak miss-watson nevet csinálni? Szerintem Brillance nem is létezik,csak egy külföldi grafikus,aki egy miss-watson newű oldalnak csinált buttont... |
| A Buttont nekem csinálta a Brilance. Szóval az enyém
Gaby |
| szasztok!
Köszönöm a kritikát! Meggondolom amit mondtatok. a plusszokból pedig valamit tényleg le fogok venni.
A hátttér: Nem tudok nele mit csinálni. Mert nem én írtam rá a Beautifult. Így kaptam. de nekem tetszik a háttér. az olhúzással mit kezdjek? Ilyen nagy képek kellenek különben nem látszik semmi.
Gaby a lap szerkesztője |
Egyetértek az előttem szólóval.Nem kellene ez a sok plusz!!És tutira igaz, hogy a button nem a tiéd!!!
Amúgy tényleg nagyon szét van húzva az oldal.
Lindsay |
| Alapjában véve ez egy nem rossz oldal,de vannal hibái. Például te lány vagy mégis az van az oildal hátterére írva,hogy gyönyörű. Mármint Hermione. Kicsi úgy hangzik,mintha szerelmes lennél belé. Mind a két oldal (bal és jobb) nagyon szét van húzva. Ez egy kicsit(?) rondán néz ki. Az egérkövető nagyon idegesítő,szerintem mindenképp vedd le. Ezek a csillagok nagyon giccsesek. Amúgy mint észrevettem ez a harmadik leglátogatottab Emmás oldal! Amúgy a my button az nem a tied,az 100%,csak odabiggyesztettél valamit (vagy még azt sem) és ezért mondod,hogy ez a te buttonod! Ezt a véleményt ne vedd sértésnek,hanem gondolkozz el rajta. De tényleg ne bántásnak vedd,csak vélemény!!! |
[Friss hozzászólások] [251-232] [231-212] [211-192] [191-172] [171-152] [151-132] [131-112] [111-92] [91-72] [71-52] [51-32] [31-12] [11-1]
| |