Emma Watson rajongói oldala
Emma Watson rajongói oldala
Welcome in my site!!!!
     
Imádom a divatot. Szerintem nagyon fontos, mert így fejezheted ki magadat a világ felé."
Don't copy my site!
Ne másolj!
     
My button
new button
     
Emma Watson
     
Képek
     
Menü
     
The site
     
A hét Emmás...
     
Kedvenc animációm
     
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
     
A hónap Emmás képe
Oredr the Phoenix London Press Conference
     
Számláló
Indulás: 2005-06-26
     
Kérlek írj a vendégkönyvbe!

 

     
Jó tanácsok
     
Regisztrálj!!

Regisztrálj te is! már 75 regisztrált partnerünk van! Te is csatlakozz!

     
Szavazás
Melyik a kedvenc könyved?

Bölcsek köve
Titkok kamrája
Azkabani fogoly
Tűz serlege
Főnix rendje
Félvér herceg
Szavazás állása
Lezárt szavazások
     
Lassú átmenet




     
Vendégkönyv
[Friss hozzászólások] [251-232] [231-212] [211-192] [191-172] [171-152] [151-132] [131-112] [111-92] [91-72] [71-52] [51-32] [31-12] [11-1]

2005.08.06. 23:22 Idézet
Sziasztok! Vissza is jöttem és elolvastam mindent amiket írtatok. Honnan a farancból lehet jó képeket szerezni? És te örökös utálom kíváncsi lennék milyen a te webed. _________________________________________________ Sokan felajánlotátok, hogy csináltok nekem buttont meg bannert. De nem tudok dönteni kitől kérjek nem akarok senkit sem megbántani és különben is kíváncsi lennék milyeneket csináltok, ÚGYHOGY arra a döntésre jutottam, hogy Légyszíves mind a ketten (Dia, Klau) csináljatok egy buttont ha tényleg nem negy fáradság. A Bannert is megcsinálhatod (Klau)

2005.08.06. 16:43 Idézet

SZAR  AZ EGÉR  KÖVETÖD  ! JOBBAT  IS  TALÁLHATÁL  VOLNA  KIS  ANYÁM  !

AZTÁN  KICSI  AZ  IRÓ  RÉSZED  !

JA  MEG  A  KIS  "ÉDI"PILLANGOID  !

ÉS  EZ  A  SOK  IDIOTA  KÉP  EMMA WATSON -ROL  KÉPEK  MERT  SOKKAL  JOBBAKAT  IS  TALÁLHATÁL  VOLNA  EZEK  OLYAN  GYENGÉK  !  EGY  ÖRÖKÖS  UTÁLÓD ! 


2005.08.06. 15:17 Idézet

Amúgy szerintem Vali,a hermionerocks.gportal.hu-ról csinál nagyon jó bannereket. Szerintem őt kérd meg mindenképp!

Aki az előzőt is írta.


2005.08.06. 15:16 Idézet
VEDD MÁR LE EZT AZ IDEGESÍTŐ EGÉRKÖVETŐT,AZ ISTEN SZERELMÉRE! 

2005.08.05. 14:02 Idézet

Szia!

Klau vagyok az emmawatsonfan.play.hu-ról, és -lehet hogy russzul láttam- de úgy vettem észre, hogy nincsen bannered!

mivel az előttem szóló lány- az egyik barátnőm- felajánlotta, hogy csinál buttont, én  szívesen csinálnék bannert az oldaladnak. Ha benne vagy, akkor küldj nekem egy mailt, amiben mindent elmagyarázok

klau


2005.08.05. 12:27 Idézet

Szia Gaby!

látom lecserélted a buttonodat, de ezen látszik, hogy egy egyszerű képből van kivágva.

ha szeretnéd, én csinálok neked egy rendeset, de a betű szerintem nem lesz olyan menő, mint annak, aki a Bafta-buttont készítette!

ha szeretnéd megcsinálom teljesen ingyen

Dia


2005.08.01. 21:42 Idézet
Már bocs, de sztem éppen az, hogy nem tetszik a stílus neki!

2005.07.31. 15:06 Idézet
Szia vki! Köszi a dícséretet és örülök, hogy tetszikaz új stílusom. Örülnék neki, ha nem csak kritikát írnád ide, hanem a neved és a webed címét is. Bár lehet, hogy az a neved, hogy vki! Ki tudja :-)

2005.07.31. 12:15 Idézet

Nagyon gagyi az új stílusod!! Nagyon csúnya a barna képek meg a fehér háttér együtt!! Pedig az oldal nem lenne rossz!! Mind a két oldal nagyon szét van húzva! Ezekről a csillógós micsodákról és az idegesítő egérkövetődről már ne is beszéljünk!!


2005.07.29. 13:26 Idézet
Hello! Én nem szólók semmit az oldal fejlécéről, de arról igen, hogy a stílusa ugyanaz mint az emmawatsonfan-é! És tényéeg szét van húzva, meg alig van vmi az oldalon. Én jártam az emma-watson3-mon meg az emmawatsonfan-on is, és mindkettőt lefikázták, de sztem a tiéd még rosszabb! Bocsi, de ez van! Gogh ui.: Amugy sok sikert az oldalhoz, fejleszd!

2005.07.29. 07:35 Idézet

Fejezd már be!

Tudjuk hogy brilliance nem létezik.vagy ha igen, akkor sem neked csinálta sem a buttont, sem mást!


2005.07.28. 23:35 Idézet
szia Karola sajnálom, hogy nem tetszik az oldalam, de igen is én is sokat bolgozom az oldalon. a don1t copy my site, a thanks a welcomwe a középszövegeket a fejlécet én csinálom. Most kivétel történt a fejlécet a brilance adta. Gaby a lapszerkesztője

2005.07.28. 14:06 Idézet

Pocsék az oldalad. Mindent más oldalakról lopsz össze, aztán kiírod, hogy ne lopj!!Aljas kis tolvaj vagy.Tiszta  Lockhart!

Semmi egyedi ezen az oldalon.

Karola


2005.07.28. 09:42 Idézet
www.olassztar.gportal.hu

2005.07.27. 15:49 Idézet

Jogos!

a fejléc viszont nagyon szép, grat!


2005.07.27. 11:25 Idézet

És mi értelme van egy emmawatsonnet2 nevű honlapnak miss-watson nevet csinálni? Szerintem Brillance nem is létezik,csak egy külföldi grafikus,aki egy miss-watson newű oldalnak csinált buttont...


2005.07.27. 10:46 Idézet
A Buttont nekem csinálta a Brilance. Szóval az enyém Gaby

2005.07.27. 10:46 Idézet
szasztok! Köszönöm a kritikát! Meggondolom amit mondtatok. a plusszokból pedig valamit tényleg le fogok venni. A hátttér: Nem tudok nele mit csinálni. Mert nem én írtam rá a Beautifult. Így kaptam. de nekem tetszik a háttér. az olhúzással mit kezdjek? Ilyen nagy képek kellenek különben nem látszik semmi. Gaby a lap szerkesztője

2005.07.27. 09:14 Idézet

Egyetértek az előttem szólóval.Nem kellene ez a sok plusz!!És tutira igaz, hogy a button nem a tiéd!!!

Amúgy tényleg nagyon szét van húzva az oldal.

Lindsay


2005.07.26. 12:05 Idézet
Alapjában véve ez egy nem rossz oldal,de vannal hibái. Például te lány vagy mégis az van az oildal hátterére írva,hogy gyönyörű. Mármint Hermione. Kicsi úgy hangzik,mintha szerelmes lennél belé. Mind a két oldal (bal és jobb) nagyon szét van húzva. Ez egy kicsit(?) rondán néz ki. Az egérkövető nagyon idegesítő,szerintem mindenképp vedd le. Ezek a csillagok nagyon giccsesek. Amúgy mint észrevettem ez a harmadik leglátogatottab Emmás oldal! Amúgy a my button az nem a tied,az 100%,csak odabiggyesztettél valamit (vagy még azt sem) és ezért mondod,hogy ez a te buttonod! Ezt a véleményt ne vedd sértésnek,hanem gondolkozz el rajta. De tényleg ne bántásnak vedd,csak vélemény!!!

[Friss hozzászólások] [251-232] [231-212] [211-192] [191-172] [171-152] [151-132] [131-112] [111-92] [91-72] [71-52] [51-32] [31-12] [11-1]

     

 

Thanks
     
Harry Potter
     
Harry Potter és a tűz serlege
     
*Versenyek*
     
Naptár
2026. Június
HKSCPSV
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
<<   >>
     
Hangulat
holiday
     
Óra
     
Animált kép
     
Hírek röviden

Harry Potter visszatér! 

A napokban fejeződött be az ötödik rész forgatása. Hozzánk 2007. július 19.-én érkezik meg!

 


- Kvidics jelenet nem lesz a filmben!

-A felvételek nyoc óriás szinpadon zajlanak Oxfordshirben! A díszletek építéséhez körübelül 1500 embert foglalkoztattak!

-Sirius Black családfáját ábrázoló faliképet maga J.K. Rowling tervezte!

- Ebben az epizódban láthatjuk először csókolózni Cho Changgel!

" Rengeteget gyakoroltuk és többször vettük fel ezt a jelenetet, mert a rendező, David Yates azt akarta, hogy tökéletesen hiteles legyen. Daniel nagyon gyengéden csókol! Először borzasztóan zavarban voltunk, de néhány ügyetlen próbálkozás után egászen belejöttünk! Dan folyamatosan beszélt hozzám, és nyugtatott, hogy felesleges idegeskednem"- árulta el katie Leung


Daniel egyike Anglia leggazdagabb tinédzsereinek! 

Az első HP-filmért még csk 150 ezer fontot kapott, a negyedikért már 5,8 milliót, és az ötödikben való szereplésével több mint 8 millió fontottal gyarapodik majd a vagyona

 


A 7. Harry Potter könyv 2007. Július 7.-ére várható, angolul

 

 

 

 

     
Linkek
     
Layouts, Codes, Graphics, Glitter Images, Icons, Online Icons, Ext Network Banners, Backgrounds, Generators, Cartoon Dolls, & More For Your MySpace Profiles!
     
Szavazás
Melyik a kedvenc filmed??

HP és a bölcsek köve
HP és a titkok kamrája
HP és az azkabani fogoly
HP és a Tűz serlege
Szavazás állása
Lezárt szavazások
     

farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA